Par mums

Black Burner

Radošuma enerģijas pilns uzņēmums ar mīlestību pret koku!

Mēs apstrādājam koku ar senu dzedzināšanas metodi dodot tam ilgmūžību un unikāli jaunu izskatu, kas priecēs katru mūsu klientu! Mūsu dizaina un interjera produkti ir roku darbs. Katrs dizaina elements ir tikai vienā eksemplārā! Tas piesķir mūsu produktiem lielāku vērtību.

Kā arī mēs ražojam rūpnieciskos produktus – grīdas līstes, klēdes, durvis. Piešķirot jūsu mājai, dzīvoklim, ofisam, restorānam vai jebkurai citai telpai lielisku akcentu un padarot to īpašu! Mums patīk skaistas lietas un mēs apvienojam vairākus faktorus vienuviet (eksluzīvu interjera dizainu, eko materiālu, izturību, ilgmūžību un dabai draudzīgu) !

Apstrāde

Koksnes apstrāde ar uguni ir visdabiskākais koksnes sagatavošanas veids, kas nodrošina aizsargājošu un estētisko funkciju. Ir svarīgi uzsvērt, ka koksnes apstrāde ar šo metodi ne tikai rada unikālu nokrāsu un izceļ tekstūru, bet arī nodrošina aizsardzību pret ārējiem faktoriem (uguni, trūdēšanu, kukaiņiem). Ar šo koksnes dedzināšanas metodi apstrādāta koksne kalpo vairākus gadu desmitus, tāpēc šis risinājums ir ne tikai estētiski pievilcīgs, bet arī ārkārtīgi izturīgs, ilgmūžīgs.

Process

Koksni apdedzina ar uguni, līdz vēlamajam rezultātam un tonim, notīra no sodrēja putekļiem vai apstradā ar birsti! Koksni nomazgā ar ūdeni. Dēļi tiek sagatavoti lietošanai – pārklāti ar dabīgajām eļļām vai laku.

Vēsture

Tradicionālā japāņu koksnes apstrāde “YAKISUGI” meklējama jau 1700 gadus atpakaļ, lai gan pastāv arī agrāki vēstījumi. Process ietver koksnes apdedzināšanu, lai nodrošinātu skaistu un ilgspējīgu materiālu. Tehnika tika izgudrota nolūkā paildzināt koka mūžu. Šī dabiskā tehnoloģija bija pazaudējusi savu popularitāti pateicoties mūsdienu tirgum un citiem apstrādes veidiem. Šis kokapstrādes veids atgūst savu popularitāti un ir konkurentspējīgs tirgū ar citiem kokapstrādes veidiem. “YAKISUGI” apstrāde ir unikāla, jo neitver sevī nekādus ķīmiskus elemtus, bet gan uguni, koksni un ūdeni.

Uguns drošība! Koksne ir ugunsdrošāka nekā citos veidos apstrādāta. Ugunsdrošība atbilstoši (B2)* klasei.

*B – būvizstrādājums nerada vispārējas uzliesmošanas situācijas, bet tas var uzturēt degšanu attīstīta ugunsgrēka gadījumā